Om tafel met bewoners over plannen Deen en Makado

De gemeente Schagen wil in het voorjaar met bewoners van het centrum van Schagen om tafel over de ontwikkelingen rond het Makado Centrum en de verhuizing van Deen naar de Nieuwstraat. Dat schrijft de gemeente in een persbericht.

Voordat de bewoners worden uitgenodigd wordt eerst informatie verzameld over onder andere de afwikkeling van het verkeer in de stad. Dat is volgens de gemeente één van de knelpunten bij de plannen.

In december werden de plannen van Deen en het Makado door de politiek in Schagen besproken. De plannen betreffen een verhuizing van Deen naar het voormalige Postkantoor en een uitbreiding van Albert Heijn tot AH-XL.

Afgesproken werd om opnieuw met de initiatiefnemers om tafel te gaan om de knelpunten in de plannen te bespreken. Die knelpunten zijn, naast de toenemende parkeerdruk, ook de massaliteit van het plan.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):