Oekraïners verzetten even de zinnen

REGIO – De afgelopen twee maanden kregen de Oekraïense vluchtelingen in Hollands Kroon de mogelijkheid om deel te nemen aan diverse uitstapjes. 

Even weg van alle dagelijkse zorgen en met het gezin genieten van wat de regio allemaal te bieden heeft. 

Wonen Plus Welzijn werd ingezet als organiserende partij. Allereerst stond er kennismaken met de Zuiderzee in het Zuiderzeemuseum op de agenda. Het tweede uitstapje was naar Hoenderdaell op dierendag. Het derde en laatste uitstapje viel in de herfstvakantie naar speelparadijs de Goudvis. 

Deze uitstapjes werden mogelijk gemaakt door de Hollands Kroonse Uitdaging, die de verdeling van door de Gemeente Hollands Kroon beschikbaar gestelde gelden voor haar rekening nam. Vervoersbedrijf Peer & Co kwam de organisatie financieel tegemoet.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Sanne de Weger werkte van 2011 tot 2024 parttime op de redactie van Noordkop Centraal.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):