‘Noordkoppers’ lopen Bevrijdingsvuurestafette
SCHAGEN – Een groep atleten uit de Noordkop gaat in de nacht van woensdag op donderdag het bevrijdingsvuur halen in Wageningen.
Sinds 1948 wordt het Bevrijdingsvuur in Wageningen ontstoken. Sporters uit heel Nederland komen daar samen om het Bevrijdingsvuur op te halen.
Direct na de ceremonie start de Bevrijdingsvuurestafette.
Deelnemers voor Tas’82 zijn Hans Nijman, Co Wiskerke, Gerda Goossens, Masja Meijer, Cees Dubbeld en Ben Schilder.
Voor TAV’80 lopen Margreet Burger, Willem Keesom, Marloes van de Kooi en Luuk Borst.
Namens AV Nova trekken Henry Hofman, Jos Schalkwijk, Tijs Hofman, Lonneke Kossen, Hilde Ligthart en Frans Kroes de loopschoenen aan.
Op 5 mei zullen de lopers om 13.00 uur in Schagen aankomen. Daar worden ze op de Markt feestelijk onthaald door burgemeester Marjan van Kampen en enkele Veteranen. Dit is tevens de start van het Bevrijdingsfeest in Schagen.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal