Nog één dag Petten on Ice

PETTEN – Petten on Ice is een grandioos succes. Zondag is de laatste dag, die wordt afgesloten met een DJ en lichtshow.

Zaterdag begon het programma om 9.30 uur met ijshockey. Talloze jongens en meisjes stonden al klaar voor het vrij schaatsen dat daarna begon. Ook op de curling competitie kwamen veel mensen af.

Om 14.00 uur begon een markt. De sfeer was erg gezellig met al die schaatsende kinderen. Ook bewoners van de crisis noodopvang kwamen kijken. Glunderende gezichten bij iedereen van de organisatie. De Laatste Druppel zong rond 16.00 uur vol overgave.

De organisatie hoopt zondag, op de laatste dag, ook weer veel mensen te verwelkomen. De opbrengsten komen ten goede aan de evenementenvereniging van Petten.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Jordy heeft in als verslaggever/redacteur gewerkt op de redactie van Noordkop Centraal.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):