Niedorp wil meer klagers
De gemeente Niedorp gaat de burgers vragen om een beoordeling van het ambtenarenapparaat.
De mogelijkheid om te reageren op de behandeling van de ambtenaren bestaat al. Op de website van de gemeente is een klachtenformulier beschikbaar, maar de gemeente constateert dat niet veel van deze elektronische klachtenlijn gebruik wordt gemaakt. Zij gaat er echter gemakshalve niet van uit, dat er weinig te klagen valt.
De gemeente Niedorp veronderstelt dat de lage respons ook veroorzaakt kan worden door het feit dat niet iedereen beschikt over een aansluiting op internet.
Om ook deze burgers te bereiken komen formulieren te liggen op de balies van burgerzaken, bouwzaken en sociale zaken.
Internetgebruikers kunnen voor het invullen van het formulier via de website www.niedorp.nl onder het kopje dienstverlening het formulier invullen en doorsturen.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal