Niedorp wil meer klagers

De gemeente Niedorp gaat de burgers vragen om een beoordeling van het ambtenarenapparaat.

De mogelijkheid om te reageren op de behandeling van de ambtenaren bestaat al. Op de website van de gemeente is een klachtenformulier beschikbaar, maar de gemeente constateert dat niet veel van deze elektronische klachtenlijn gebruik wordt gemaakt. Zij gaat er echter gemakshalve niet van uit, dat er weinig te klagen valt.

De gemeente Niedorp veronderstelt dat de lage respons ook veroorzaakt kan worden door het feit dat niet iedereen beschikt over een aansluiting op internet.

Om ook deze burgers te bereiken komen formulieren te liggen op de balies van burgerzaken, bouwzaken en sociale zaken.
Internetgebruikers kunnen voor het invullen van het formulier via de website www.niedorp.nl onder het kopje dienstverlening het formulier invullen en doorsturen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 31 juli 2004
Tags:

Categorie: Archief
Aantal views: 14
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):