NIEDORP MAAKT HAAST MET GEBRUIKSVERGUNNINGEN
De gemeente Niedorp gaat de gebruiksvergunningen versneld actualiseren. Dat zei burgemeester Jansen maandagavond tijdens de nieuwjaarsreceptie naar aanleiding van de ramp in café ’t Hemeltje in Volendam.
Volgens Jansen zijn ook in Niedorp de gebruiksvergunningen niet allemaal in orde. Toch is Jansen niet bang dat zo’n ramp in haar gemeente kan gebeuren. `Wij hebben geen gelegenheden waar zich veel mensen tegelijk ophouden`, aldus Jansen.
Niedorp gaat haar prioriteiten de komende periode opnieuw onder de loep nemen. `We zullen als eerste de gebruiksvergunningen gaan controleren`, aldus Jansen.
Gebruiksvergunningen zijn er niet alleen voor de horeca. Elke plaats waar veel mensen tegelijk komen, zoals gemeentehuizen, bejaardenhuizen of musea, hebben een gebruiksvergunning. Hierin staan alle gebruiksmogelijkheden en voorschriften voor dat gebouw omschreven.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal