Niedorp komt met krant
De gemeente Niedorp zal 2 keer per jaar een eigen krant gaan uitgeven. In de krant krijgen het college en leden van de gemeenteraad de ruimte om te vertellen waar men zoal mee bezig is. De krant moet de bewoners van Niedorp een beeld geven over de visie die het college en de raad hebben over Niedorper items.
De komst van een gemeentekrant is onderdeel van het communicatieplan dat donderdagavond door de raad werd besproken.
Ook op andere gebieden zal Niedorp proberen de communicatie te verbeteren. Zo zal de website worden vernieuwd en zal de leesbaarheid van het Gemeentenieuws Niedorp worden verbeterd.
Ook krijgt Niedorp een `taalteam`. Dat team moet er voor gaan zorgen dat de leesbaarheid van gemeentelijke stukken beter wordt. De uitvoering van wensen uit het communicatieplan gaat de gemeente Niedorp bijna € 50.000,- kosten.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal