Nazomeren Niedorp weer groot succes

HOLLANDS KROON – De 22ste editie van Nazomeren in Niedorp afgelopen weekend was weer een groot succes.

Het evenement dat jaarlijks in de negen kernen wordt gehouden van de voormalige gemeente Niedorp, nu Hollands Kroon, had dit jaar 74 locaties ter beschikking.

De categorieën zijn tuinen, kunst, cultuur en muziek dus voor elk wat wils. Het is een feestelijke activiteit waarbij je op plekken kunt komen waar je normaal niet komt.

Ook het Nederlands Kremlin in Winkel en De Appelhoeve in Nieuwe Niedorp, waar een bijzonder mooie brocante markt was, deden mee. Het was een komen en gaan in de dorpen van heel veel mensen op de fiets of met de auto.

Liefhebbers planten van Dieuwke Wijn, in 1997 de initiatiefneemster van dit prachtige evenement, mocht zich ook verheugen in veel bezoekers.

Al met al was het weer een bijzonder evenement dat veel mensen op de been bracht.

Een fotoreportage is te zien in ons foto[url|https://www.schagenfm.nl/ph-28464-3-36910/foto/nazomeren_in_niedorp_2018.html?|album|int].

(Foto’s: Kitty Mertz)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 19 augustus 2018
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 23
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):