Muziekvereniging klaar voor jubileumuitvoering
WIERINGERWAARD – Muziekvereniging Wieringerwaard maakt zich op voor een knalconcert.
Afgelopen weekend was de gymzaal aan de Populierenlaan in Wieringerwaard helemaal afgeladen vol.
Vrijdagavond en de hele zondag waren de orkesten en het projectkoor van de muziekvereniging Wieringerwaard intensief aan het repeteren voor het komende jubileumconcert van 15 juni in theater Cool in Heerhugowaard.
Een groots theaterconcert met onder andere zangeres Leona Phillippo. Het koor startte vrijdag met de repetitie in dorpshuis de Oude School terwijl de orkesten in de gymzaal aan de Populierenlaan aan de slag gingen.
Daarna was het tijd voor de eerste gezamenlijke repetities, waarbij de orkesten en het koor elkaar voor het eerst daadwerkelijk troffen.
Mocht je graag mee willen zingen, dat kan nog. Er zijn nog enkele plaatsen in het koor voor geoefende zangers en zangeressen. Meer informatie hierover is te vinden op de website www.muziekverenigingwieringerwaard.nl.
De kaartverkoop voor het jubileumconcert gaat via de site van de vereniging of via de site van theater Cool.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal