Mozaiekwerken in de kerk
‘t VELD – In de Martinuskerk aan de Rijderstraat 107 in ‘t Veld is vanaf heden tot 12 juni een expositie te zien van Kunst in Mozaïek van Marieke Anneveld.
Haar werk valt op door fraaie kleurencombinaties waarbij turquoise haar lievelingskleur is. ’Mijn inspiratiebron is Picasso maar ook andere kunststromingen zal je in mijn werk aantreffen’, aldus Marieke. Â
Wat haar werk verder boeiend maakt zijn de lijsten waarin het mozaïek is aangebracht. Juttershout, wrakhout, een oud bierkratje, een keukentafeltje, alles kan zij gebruiken om haar werk te omlijsten.
De expositie is in de kerk te zien zowel voor- als na vieringen en elke zondag van 11.00 tot 13.00 uur. De kerk is rolstoelvriendelijk en de toegang is gratis.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal