Melissa Drost op radio
In het programma Met de deur Open is zondag van 10.00 – 12.00 uur Melissa Drost te gast. Melissa is opgegroeid in de Waldervaart in Schagen. Op haar vijfde begon zij met vioollessen in Valkkoog.
Ondanks dat zij niet zoals zij dacht meteen Mozart kon spelen, had zij negen jaar les. Daarnaast begon zij op haar vierde met klassiek ballet en later met theater. Nu gaat zij naar het derde jaar van de opleiding Musical aan het INholland Conservatorium in Alkmaar.
De moeder van Melissa, Marga van Klaveren-Kruijer en haar echtgenoot wonen deels in Zuid-Afrika. Daar hebben zij de stichting `Sprokies vir Afrika` opgericht met als doel kansarme kinderen een kans te geven. Vorig jaar werd met groot succes in het Scagontheater de voorstelling `Aspoestertjie` gespeeld. En met de opbrengst daarvan is al het een en ander gerealiseerd.
Door dit grote succes ontstond het idee om opnieuw een voorstelling te maken. De nieuwe voorstelling `Wonderlik` wordt gespeeld door studenten van INholland en wordt geregisseerd door Melissa Drost. Melissa speelt ook zelf mee. `Pardans` van Balletschool Schagen neemt ook deel aan de voorstelling. Presentator Kitty Mertz praat met Melissa over haar leven en natuurlijk over `Wonderlik`.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal