Melding schietincident Willemsoord Den Helder

DEN HELDER – Een melding van een persoon met een wapen leidde tot een snelle inzet van de hulpdiensten in Willemsoord, Den Helder. Omstreeks 16.45 uur ontving de politie de melding, waarbij aanvankelijk onduidelijk was of er daadwerkelijk was geschoten. Gelukkig zijn er geen gewonden gerapporteerd.

Later bevestigde de organisatie van de Helderse Zomerfeesten dat er niet is geschoten. De verdachte is vermoedelijk met een auto weggereden.

Hulpdiensten roepen getuigen op om zich te melden. Iedereen die iets heeft gezien of weet, kan bellen naar 0900-8844. In het geval de verdachte wordt gezien, wordt er aangeraden om direct 112 te bellen.

Update 17.51 uur – Er zijn zojuist twee personen aangehouden. Ook is er een voertuig in beslag genomen. Hun rol en betrokkenheid bij het incident wordt verder onderzocht.

(Foto: Inter Visual Studio)

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 19 juli 2025
Tags:

Categorie: 112
Aantal views: 861
Avatar foto
Kyona van Dortmont is weekendredacteur bij Noordkop Centraal en Regio Noordkop. Kyona is bereikbaar via kyona.vandortmont@noordkopcentraal.nl.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
1 antwoord
  1. Riccardo
    Riccardo zegt:

    Neem aan dat er een signalement bekend was.
    Waarom wordt deze essentiele info niet of nooit gedeeld ?

    Je moet melden als je iets verdachts hebt gezien.
    Dat wil ik wel maar dan moet ik wel weten hoe de verdachte(n) eruit zien en in welke type en kleur auto ze zich verplaatsen.

    Ik zie elke dag wel verdachte situaties.

    Beantwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):