Meer geld voor starters en duurzaamheid

SCHAGEN – De gemeente Schagen trekt ruim 5,5 miljoen euro uit om meer Duurzaamheids- en Startersleningen te kunnen verstrekken. 

Het totale budget voor deze leningen wordt verhoogd naar € 7.250.000,-. 

De Duurzaamheidslening geeft inwoners een kans om te investeren in de duurzaamheid van hun woning, bijvoorbeeld door isolatie, zonnepanelen of een warmtepomp. 

De Duurzaamheidslening is bedoeld voor zowel woningeigenaren als huurders. Ook kan de lening worden gebruikt om te investeren in zonnepanelen op het dak van derden of op maatschappelijk vastgoed. 

De lening bedraagt minimaal € 2.500,- en maximaal € 25.000,- tegen zeer lage rente voor 10 jaar en 15 jaar.

De Starterslening biedt starters op de woningmarkt extra mogelijkheden om geld te lenen voor een woning. Het is een bijzondere hypothecaire lening om een eerste woning aan te schaffen. De lening overbrugt het verschil tussen de prijs van het huis en het bedrag dat starters bij de bank kunnen lenen. 

Alle informatie over de Duurzaamheids- en Starterslening is te vinden op [url|http://www.odnhn.nl|www.odnhn.nl|ext].

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):