Materiaalkliko’s voor CV Wieringermeer

SLOOTDORP – Na een succesvolle vraag via de Hollands Kroonse Uitdaging heeft voetbalvereniging CV Wieringermeer uit Slootdorp van de Katholieke Kerk in Hippolytushoef en De Cultuurschuur in Wieringerwerf meerdere kliko’s ontvangen. 

De kliko’s worden gebruikt om trainingsmaterialen mee te vervoeren en kleding tijdens de trainingen droog te houden.

Vereniging of stichting met een hulpvraag betreft kennis, kunde of materialen kunnen deelnemen aan de Beursvloer Hollands Kroon 2022. Dit jaar op woensdag 30 maart in RSG Wiringherlant in Wieringerwerf. Daar kunnen matches gemaakt worden. 

Ook bedrijven met aanbod van kennis, kunde of materialen worden uitgenodigd om zich te melden via info@hollandskroonseuitdaging.nl.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Bas Burlage was tot en met augustus 2022 actief op de redactie van Noordkop Centraal.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):