Marja Smit in ‘Met de deur Open’

SCHAGEN – In het programma ‘Met de deur Open’ op radio Schagen FM is zondag 30 september van 10.00 – 12.00 uur Marja Smit van eetcafé en hotel-pension Van Ewijcksluis te gast.

Een week na haar terugkomst uit Suriname waar zij zeven jaar had gewoond, zei een vriend tegen haar als je echt een nieuw leven wilt opbouwen, dan weet ik een mooi plekkie voor je.

Hij nam haar mee naar Van Ewijcksluis. Het dorpje deed haar denken aan Lutjewinkel waar zij naast het gemaal is geboren en zij was meteen verkocht door het adembenemende uitzicht over het water.

Ze ging paling verkopen die naast haar huis werd gerookt, kamers in haar huis verhuren en langzaam aan groeide haar bed & breakfast uit tot een volwaardig pension.

Presentator Kitty Mertz praat met Marja Smit over haar leven en werk. De muziek die is te horen tijdens het programma is de keuze van Marja Smit en de techniek is in handen van Peter Pronk.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 27 september 2018
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 26
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):