Mariëlle en Jenno Jong in ‘Met de deur Open’

SCHAGEN – In het programma ‘Met de deur Open’ zijn zondag 3 oktober Mariëlle en Jenno Jong van ‘T & Beans’ en ‘ff zitten’ te gast.

In 2013 waagden Jenno en Mariëlle een sprong in het diepe en begonnen onder het motto ‘een pure smaakbeleving’ een speciaalzaak in koffie, thee, bonbons en leuke aanverwante artikelen in het Makado Centrum in Schagen.

Twee jaar geleden hebben zij de Koffiekamer overgenomen en werd het ff zitten.

Presentator Kitty Mertz praat met Jenno en Mariëlle over hun leven en werk. De muziek die is te horen in het programma is de keuze van Jenno en Mariëlle Jong en de techniek is in handen van Eric Bijman.

‘Met de deur Open’ is ook te zien en te beluisteren via www.noordkopcentraal.nl onder het knopje ‘Luister en kijk live’.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Kitty Mertz is al vele jaren vaste kracht op de redactie van Noordkop Centraal. Ook is Kitty een van de presentatoren van de radioprogramma's Krieken en Met de deur Open. En Kitty presenteert de TV programma's Straatpraat en De Bank. Iets delen met Kitty? Stuur het naar kitty.mertz@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):