Lintjes in Harenkarspel
In Harenkarspel zijn vrijdagmorgen 6 inwoners onderscheiden met een lintje.
Loek Nieuwenhuizen uit Waarland kreeg een lintje voor zijn brede inzet in het dorp. Hij was onder andere bestuurslid bij Con Amore, lid van de Kunstcommissie, actief bij het Kermiscomité Waarland. Ook is hij al 24 jaar actief bij IW3 in Waarland.
Robin Goossens kreeg een onderscheiding voor zijn doorzettingsvermogen bij de restauratie van de Slootgaardmolen in Waarland.
Atie Dekker-Klaver kreeg een lintje voor haar inzet voor de ouderraden van de Fatimaschool en de Sint Vincentiusschool. Ook is ze actief geweest voor Harmonie DSV en coördineert ze jaarlijks verschillende collectes.
Hans Kruijer werd onderscheiden voor zijn grote inzet voor Sint Boys-DES. Hij is al 20 jaar bestuurslid van die vereniging. Ook is hij actief voor de Samenwerkende Vereniging Sint Maarten, dorpshuis De Klimop en de carnavalsvereniging.
Doede Sytsma kreeg een lintje voor zijn inbreng bij Muziekschool Harenkarspel. Ook is hij de drijvende kracht achter koor Canticum uit Dirkshorn en was hij betrokken bij de oprichting van de Raad van Kerken.
Klaas Bleeker heeft veel goeds gedaan voor Tuitjenhorn, zoals de bouw en het onderhoud van de sportzaal. Afgelopen zomer bracht een sponsortocht van Klaas Bleeker en zijn vrouw € 15.000,- op voor een kerkje in Kaplamia in Kenia.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal