Leuke première ‘Momenten van Geluk’
SCHAGEN – Toneelvereniging OZOS speelde zondagmiddag onder regie van Peter van de Wiel een bijzonder leuke première van ‘Momenten van Geluk’ van Alan Ayckbourn in het Scagon Theater in Schagen.
Moeder Laura, op het lijf geschreven van Tineke de Best die er een glansrol van maakte, is jarig en de avond lijkt perfect.
De hele familie is verzameld voor haar verjaardagsfeest in een restaurant waar ze al heel lang met open armen worden ontvangen en dat deelt in hun familiegeschiedenis.
OZOS zet, in een prachtig gekozen decor met bijzonder mooie belichting en mooi spel, de wrange geschiedenis neer van een gezin zonder binding, hunkerend naar liefde en gewoon op zoek naar een moment van geluk.
De beide ouders, beide zonen en hun liefjes nemen de toeschouwers in een rollercoaster mee door toekomst en verleden. Een drama, maar tegelijkertijd een komedie.
Een fotoreportage is te zien in ons[url|https://www.schagenfm.nl/ph-28464-3-35705/foto/ozos_momenten_van_geluk_scagon_theater_schagen.html?| fotoalbum|int].
(Foto’s: Kitty Mertz)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal