Leerlingen VierTaal maken piramide
SCHAGEN – Een spannende dag op het VierTaal College in Schagen. Leerlingen van de school gaan van start met ‘Visable Learning’. De docenten zijn hier al eerder mee begonnen.
Visable Learning – ofwel ‘leren zichtbaar maken’- is gebaseerd op wereldwijd onderzoek door John Hattie en gaat uit van wat de meeste impact heeft op het leren. Leraren kijken door de ogen van de eigen leerlingen en leerlingen zijn hun eigen leraar, verantwoordelijk voor het eigen leerproces.
De Burgemeester de Wildeschool en VierTaal College Schagen zijn begin dit schooljaar begonnen met dit project met als doel: het onderwijs verbeteren.
In de film bouwen leerlingen donderdag een levensgrote piramide die symbool staat voor de ambities die zij hebben.
Hierbij worden zij begeleid en geïnterviewd door Sebastiaan Labrie, acteur en presentator van ondermeer 3 op reis (BNN) en RTL Dakar en inmiddels mede-eigenaar van productiehuis Just Curious.nl.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal