LED-verlichting in Muggenburg

De gemeente Schagen gaat 6 lantaarnpalen in de wijk Muggenburg voorzien van energiezuinige LED-lampen.

Sinds kort heeft Philips LED-lampen beschikbaar die licht afgeven dat als prettig wordt ervaren. Daarnaast heeft LED verlichting een langere levensduur en gebruikt het minder energie.

In Muggenburg zullen twee verschillende lampen worden geïnstalleerd. De nieuwe lampen komen in de Piet Blokkerstraat bij de kruising met het fietspad en in de Gerrit Anneveldstraat bij de parkeerplaats.

Omwonenden worden met een folder geïnformeerd over de proef. Ook kunnen ze hun bevindingen over de nieuwe lampen aan de gemeente doorgeven. De reacties van de bewoners worden meegenomen in het beleidsplan voor openbare verlichting. De proef start eind september.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):