Kwartfinale voorleeswedstrijd in bieb
TUITJENHORN – De beste voorlezers komen zaterdag 16 maart naar de bibliotheek in Tuitjenhorn. Hier wordt de kwartfinale gehouden van de Nationale Voorleeswedstrijd.
Ook de winnaars van de drie voorrondes bij KopGroep Bibliotheken doen mee. Vorige maand waren dat Jente Geestman van basisschool Comenius uit Den Helder, Lutein Pennings van de Sint Janschool uit Breezand en Daan Mahieu van basisschool De Vliekotter in Oosterend.
In totaal doen 29 Noord-Hollandse schoolkampioenen in drie regionale kwartfinales mee aan de Voorleeswedstrijd. De voorlezers zijn afkomstig uit groepen 7 en 8 van de basisschool.
De kinderen lezen een fragment voor uit een zelfgekozen boek. Een jury bepaalt wie van de deelnemers het beste en boeiendst voorleest.
De kwartfinalisten strijden om een plaats in de provinciale finale op woensdagmiddag 10 april in Openbare Bibliotheek Amsterdam.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal