Kunst kopen van gemeente

Inwoners van de gemeente Zijpe kunnen tijdens de open dag in het gemeentehuis in Schagerbrug ook kunst kopen. De gemeente wil resterende kunstvoorwerpen die in het gemeentehuis zijn opgeslagen op basis van inschrijving verkopen.

In het ambtelijk advies stelde de ambtenaren nog voor om de kunstvoorwerpen onderhands aan gemeentepersoneel te verkopen. Dat vond het college te ver gaan.

De ambtenaar die het advies opstelde had nog een ander voorstel dat door het college niet is overgenomen.

In het advies stond dat de openbare ruimten van het gemeentehuis niet meer beschikbaar zouden worden gesteld voor wisselende exposities. Het college heeft echter besloten tóch door te gaan met de wisselende exposities. Verder wordt met de stichting Kunstuitleen Den Helder een overeenkomst gesloten voor de leen van 36 kunstwerken.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 18 augustus 2003
Categorie: Archief
Aantal views: 23
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):