Kritiek van Huyser op Hoekstra

Henk Huyser, fractievoorzitter van de PvdA in Schagen, uit in zijn weblog op internet felle kritiek op Eugeen Hoekstra.

Hoekstra is voormalig wethouder in Schagen en schrijft tegenwoordig geregeld commentaar in de Schager Courant. Daarbij richtte Hoekstra zich onlangs op de coalitie in Schagen. De gemeenteraad zou volgens Hoekstra het college achterna lopen en van dualisme zou geen sprake zijn.

Volgens Huyser denkt Hoekstra daarbij met weemoed terug aan de gevechten die hij als wethouder met de raad heeft moeten doorstaan en waarbij van samenwerking met de raad in het geheel geen sprake was.

`Ruzie en achterklap was wat het vorige college sierde. Gelukkig is dat nu anders en denken de coalitiepartners en het CDA mee over wat goed is voor Schagen. Alleen dat telt voor mij`, schrijft Huyser op zijn weblog. De weblog is te vinden op www.schagen.pvda.nl

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):