Krijgt Flevo het voor elkaar?

REGIO – De laatste reguliere ronde in de klassen waarin nog wordt gevoetbald, alvorens de nacompetitie haar intrede doet. De spanning is her en der te snijden. Maandag, tweede pinksterdag, volgt de apotheose van het seizoen ’22-’23.

In 4A zaterdag vecht Wieringermeer tegen rechtstreekse degradatie. Winst tegen WSV’30 zou een mooie sprong kunnen betekenen.

In 2A zondag mag VIOS geen punten morsen op bezoek bij ZAP, anders gaat JVC er met de titel vandoor, mits de Julianadorpers thuis winnen van Saenden.

In 3A maken nog drie teams aanspraak op het kampioenschap: Flevo, Always Forward en Schagen United. Flevo lijkt met 55 punten de beste papieren te hebben. De ploeg speelt thuis tegen Dynamo SC. Always Forward heeft een punt minder en moet uit naar Hauwert’65. Schagen United heeft 53 punten en speelt thuis tegen VVW.

Verder de ontmoetingen tussen KGB en Geel Zwart en DWOW – Strandvogels.

De nacompetitie begint 4 juni met onder meer Alkmaarsche Boys tegen Dirkshorn.

Op Noordkop Centraal vindt u op wedstrijddagen rond 18.00 uur korte karakteristieken van de gespeelde wedstrijden. Te zien via Ziggo kanaal 40 en KPN kanaal 1422.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Sjaak Euser is al 30 jaar als vrijwilliger betrokken bij Noordkop Centraal. Zijn specialisatie is sport. Sjaak maakt ook eens per maand een editie van het TV programma De Bank.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):