Kraker op De Doorbraak belooft spektakel

REGIO – Komend weekend weer een voetbalprogramma in de regio. Niet compleet, want in de vijfde klasse is slechts één wedstrijd vastgesteld. Zondagavond rond 18.00 uur op deze zender de verslagen – in het kort – van alle wedstrijden.

In de vierde klasse zaterdag speelt de nummer drie, SRC, thuis tegen de nummer 4, Alcmaria Victrix. Wint de ploeg van coach Arjen Vijzelaar, dan neemt het de derde plek over van de Alkmaarders.

In 3A op zondag wacht Winkel de zware uitwedstrijd bij SEW, dat met 12 uit 4 de trotse koploper is. Op sportpark De Doorbraak in Warmenhuizen een absolute kraker: VIOS tegen buurman Hollandia T. VIOS heeft na het verlies bij Kleine Sluis wat goed te maken. “En dat moet dan tegen Hollandia T gebeuren”, sprak voorzitter Swan zondag.

In 4A neemt Con Zelo het thuis op tegen De Koog. Inzet is de tweede plaats op de ranglijst. Dirkshorn en DWOW bevechten elkaar langs de Veersloot en Flevo gaat in en tegen Medemblik op puntenjacht. Schagen speelt op eigen veld tegen Succes en SRC gaat op bezoek bij Wieringerwaard.

In 5A slechts één duel. Vesdo tegen Petten. Vanwege de Pettemer kermis wordt de wedstrijd in het kustdorp gespeeld.

 

VROUWEN

Tweedeklasser Winkel speelt zondag op het belachelijke tijdstip van 09.30 uur uit tegen Alcmaria Victrix.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):