Koploper Winkel morst punten bij Limmen

LIMMEN – De vrouwen van Winkel, koploper in de tweede klasse, hebben deze zondag op bezoek bij Limmen twee punten laten liggen.

Winkel, dat de eerste periodetitel op zak heeft, kwam tegen een fel spelend Limmen amper aan het eigen spel toe. 

Limmen is overigens een team waartegen Winkel het altijd lastig heeft. Zo ook vandaag. De thuisploeg kwam redelijk vlot aan de leiding en tilde de voorsprong vervolgens naar 2-0.

Uit een vrije trap van Madelon Swart kopte Melissa de Boer de aansluiter binnen. 2-1 was de ruststand.

Na rust probeerde Winkel de achterstand weg te poetsen en dat lukte uiteindelijk via een vrije trap van Maryze Borst, 2-2.

Dat werd ook de eindstand. Mazzeltje voor Winkel: runner-up Velsen laat het liggen bij Hillegom, 2-1 verlies…

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 3 december 2017
Categorie: Archief Sport
Aantal views: 10
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):