Klaas de Weert op TV

Klaas de Weert uit Schagen is zaterdag 30 oktober te zien in `Una Voce Particolare` op Nederland 2. Het programma start om 20.15 uur.

Klaas de Weert zal een aria zingen uit de opera `La Bohème` van Puccini. Hij verplaatst zich in de rol van Colline, een filosoof. Klaas zingt al 25 jaar gospelmuziek in diverse kerken. De laatste 3 jaar heeft hij zanglessen bij Elena Cornelisse uit Schagen.

Door zijn opleiding bij haar zingt hij nu verschillende soorten muziek op een klassieke manier als bas-bariton.

In september 2008 zong hij voor het eerst als klassiek zanger in de Ridderzaal in Schagen bij de opening van het eerste `Rondje Piano Schagen`. De laatste 2 jaar trad hij op in Schagen, Barsingerhorn, Amsterdam, Alkmaar en Leeuwarden. Klaas kreeg van de makers van `Una Voce Particolare` al veel complimenten over zijn stem.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):