Keinsmerweg is de Kalverstraat van ’t Zand

‘T ZAND – Na vijf jaar hebben Jeroen Buik (geboren en getogen in ’t Zand) en zijn vriendin Marjolein Schilder hun plan gerealiseerd: een menselijk Monopolyspel.

Zaterdag traden de hele dag teams aan om op een groot Monopoly zeil van 10 bij 10 meter in de sporthal de Multitreffer hun Monopoly van ’t Zand te spelen.

Alles was door en voor de Zandtemers gemaakt. Ook hadden winkels en bedrijven hun financiële steentje bijgedragen om de kosten te dekken.

De straten in het spel waren allemaal bekende straten in het dorp. De teksten op de algemeen fonds en kanskaarten waren toegesneden op de lokale situatie.

De duurste straat in ’t Zand was de Keinsmerweg waar veel winkels zijn gevestigd. “Dat is de Kalverstraat van het dorp”, vertelde Jeroen.

In totaal deden 20 teams van elk vijf personen mee. Het merendeel van de deelnemers kwam uit het dorp. De belangstelling op de publieke tribune viel helaas wat tegen.

De kans is groot dat volgend jaar weer het Monopoly ’t Zand gespeeld gaat worden, verzekerde een trotse Jeroen Buik.

Een videoreportage van Joop Luten is te zien op Schagen TV.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 11 december 2017
Categorie: Archief Nieuws
Aantal views: 15
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):