Jonge mantelzorger bereiken is lastig
SCHAGEN – Het Mantelzorgcentrum probeert jonge mantelzorgers te bereiken. De Dag van de Mantelzorg voor jonge mantelzorgers vorig jaar werd door slechts 13 deelnemers bezocht uit de vier gemeenten in de Noordkop.
Het Mantelzorgcentrum merkt op dat uit ervaringen in Schagen blijkt dat het nog niet zo gemakkelijk is om jonge mantelzorgers naar een ontmoetingsgroep te krijgen.
Toch is het centrum positief omdat het aantal inschrijvingen van jonge mantelzorgers stijgt en dat er meer vragen komen uit deze doelgroep voor consultatie door professionals en dat het onderwerp jonge mantelzorgers meer aandacht heeft gekregen.
Het wegblijven van jongeren bij de ontmoetingsgroepen vraagt om een nader onderzoek. Hier gaat het Mantelzorgcentrum dit jaar mee verder.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal