Jeroen Zijlstra in Hippolytuskerk

Gepland ical Google outlook Agenda

HIPPOLYTUSHOEF – Geboren Wieringer Jeroen Zijlstra speelt samen met zijn band zondag 23 maart om 15.30 uur in de Hippolytuskerk aan het Kerkplein.

Het optreden is op uitnodiging van Stichting Kulturele Aktiviteiten Hippolytuskerk. Zijlstra wordt ook wel de zingende visser genoemd en verhalen vertellen kan hij als de beste.

In zijn teksten en muziek is een balans tussen de rauwheid van het leven en de schoonheid daarvan. Ook onderwerpen als de liefde, de rust en leegheid van Wiering komen ruimschoots aan bod.

Kaarten kunnen gereserveerd worden via www.dekroonconcerten.nl of via 0227 – 72 02 04. Kaarten zijn, indien nog beschikbaar, ook verkrijgbaar bij de ingang. Maar deze kunnen niet met PIN betaald worden.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?

Publicatiedatum: 16 maart 2025
Categorie: Agenda
Aantal views: 9
Avatar foto
Frank van Schagen is vrijwilliger op de redactie van Noordkop Centraal. Frank richt zich vooral op activiteiten in de Noordkop.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):