Jelle Westra loopt marathon voor KiKa
SCHAGEN – Jelle Westra uit Schagen doet in november mee aan de Kika Marathon in New York. Hij loopt de 42 kilometer voor het goede doel en zoekt sponsors. Zaterdag organiseert Westra een benefietavond in de Bierkade in Schagen.
Kika, Stichting Kinderen Kankervrij, werd in 2002 opgericht om onderzoek naar genezing mogelijk te maken. De afgelopen tien jaar is het genezingspercentage van kinderkanker gestegen naar 75 procent.
Van 17.00 tot 21.00 uur serveert de Bierkade een stamppotenbuffet. Bernard Karsten zingt ondertussen gezellige liedjes. Een toegangskaartje kost € 32,50 en is te koop bij de Bierkade. Vanaf 21.00 uur wordt een karaoke gehouden. Voor € 2,- kan iedereen een nummertje komen zingen. De opbrengst gaat naar KiKa.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal