Je naam opgeven, filmpje en daarna diefstal

SCHAGEN – Bioscoop Kinepolis in Schagen doet maandag aangifte van diefstal van een manshoge ijsco als de 4 dieven deze dit weekend niet terugbrengen.

De 4 bioscoopgangers bezochten donderdagavond de film Inside Out. Op camerabeelden is te zien dat zij bij het verlaten van Kinepolis voor de ingang de promotieijsco van anderhalve meter hoog stelen en in een auto laden. Het kenteken van deze auto staat ook op camerabeelden, zo meldt de bioscoop in een bericht op Facebook.

Bovendien kan de bioscoop de politie direct op het spoor zetten van de dieven, omdat een van hen zijn gegevens heeft opgegeven bij het reserveren van de bioscoopkaartjes.

Kinepolis wil afzien van het doen van aangifte, als het reclameobject dit weekend weer wordt teruggebracht. “We begrijpen dat je rond 23:00 uur na de film Inside Out 2 zin hebt in een ijsje, maar diefstal gaat ons echt te ver.”

“Een ijsje van 1,50 meter is natuurlijk erg aantrekkelijk, maar kost ook honderden euros om weer aan te schaffen. Maandag wordt er aangifte gedaan van diefstal bij de politie met de camerabeelden, waarop iedereen goed te herkennen is, kenteken van de auto waarin (op een andere plek) het promotie softijsje afgevoerd is en de gegevens die jullie hebben achtergelaten in de bioscoop.”

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
André Bakker was in 2024 enkele maanden verslaggever/redacteur bij Noordkop Centraal.



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):
1 antwoord
  1. Henk
    Henk zegt:

    Waarom wachten tot maandag? Onmiddellijk na constatering aangifte doen bij de politie.

Reacties zijn gesloten.