Jaren 70 en 80 in centrum Schagen

Liefhebbers van de vette jaren ’70 discosound kunnen op vrijdagavond 28 november hun hart ophalen in de Schager horeca-zaken rond de Markt.

De plateauzolen, strakke pakken en glitterjurken kunnen weer uit de kast. De soul & funk hits uit de jaren 70 en 80 staan garant voor een gezellig avondje stappen. Met nummers van Earth Wind and Fire, The Jackson Five, The Tramps, The Platters en Tina Turner komt deze tijd weer tot leven.

In café ‘t Noord zullen de Disco-Disciples hits als Fame, YMCA, Disco Inferno brengen, terwijl in de Gevel beast of burden Marije het publiek zal opzwepen.

In d’Olde Smidse staat de Miracle Disco Party garant voor een avond plezier en in Piet Pann laat Dejee Jerome from L.A de discosound herleven. De Noord-Hollandse formatie Soul Conference zet de Gouden Engel op stelten en the Time Bandits met Bert Heerink spetteren in Igesz.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):