Jaap Robben bij Plukker
SCHAGEN – Schrijver Jaap Robben kwam vrijdagavond naar boekhandel Plukker in Schagen om over zijn nieuwe boek ‘Schemerleven’ te vertellen.
Het was zijn derde keer want ook met zijn eerste twee boeken ‘Birk’ en Zomervacht’ kwam hij in 2015 en 2018 naar de boekhandel. Hij werd daar leuk geïnterviewd door Monique Manshanden van Plukker.
‘Schemerleven’ gaat over de vrijgevochten Frieda Tendeloo, die als jonge vrouw een relatie krijgt met de getrouwde Otto. Haar leven lang houdt zij haar herinneringen hieraan voor zichzelf.
Tot Frieda op 81-jarige leeftijd plotseling weer alleen is en het verzwegen verdriet zich onontkoombaar aan haar opdringt. Pas dan durft ze op zoek te gaan naar wat ze is verloren.
(Foto’s: Kitty Mertz)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal