Isabelle Smeele in show van Karin Bloemen

PETTEN – De 13-jarige Isabelle Smeele uit Petten werd zondag 13 november in theater De Vest in Alkmaar door Karin Bloemen uitgekozen om in haar nieuwe show `De Volle Bloei` mee te doen.

Isabelle vertelde trots dat ze dat echt niet had verwacht. Wel wist zij dat ze genomineerd was door Alkmaars Talent, maar er waren ook heel goeie andere kandidaten. Dat zij mij gekozen heeft is echt geweldig.

Zingen is de grote passie van Isabelle. Sinds groep 4 zingt zij al tijdens de culturele avonden van obs De Springschans in Petten. Inmiddels zit zij in 2 havo op het Stedelijk College in Alkmaar en is zij actief bij de Oberon Theater,- en Musicalgroep.

Zij treedt regelmatig op. Haar mooiste optreden was vorig jaar met het West-Fries Mannenkoor. Ton Scherpenzeel van Kayak had een mooi liedje geschreven dat zij mocht zingen in de kerk. Ze zou dolgraag ook een keer in Petten willen zingen.

(Eigen foto)

Online

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):