In gesprek over bestemmingsplan Lagedijk

SCHAGEN – De gemeente organiseert dinsdag 11 juli een bijeenkomst over het nieuwe bestemmingsplan voor het bedrijventerrein Lagedijk in Schagen.

De bijeenkomst is het vervolg op de gesprekken die gemeente, ondernemers en omwonenden de afgelopen weken hebben gevoerd. Wethouder Jelle Beemsterboer: “Begin dit jaar vroegen we ondernemers en omwonenden van Lagedijk of ze met ons in gesprek wilden over het nieuwe bestemmingsplan. We kregen meer dan 60 positieve reacties, een fantastisch aantal. We vonden het best spannend om dit te doen. Normaal maken we eerst een conceptplan en gaan daarna pas in gesprek.”

De bijeenkomst begint om 19.30 uur in het pand van de gemeente aan de Zijperweg 10. Aanmelden kan via www.schagen.nl/lagedijk.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):