In de Etalage

SCHAGEN – In de kunstetalage `de Etalage` aan de Westersingel 3 in Schagen exposeert Riet Sintenie uit Schagen tot en met 31 december met schilderijen en beelden.

Riet is altijd al met kunst bezig geweest prive en beroepshalve en de laatste jaren heeft ze er helemaal haar draai in gevonden. Ze laat zich graag inspireren door de natuur, kleuren en structuren.

Bij het schilderen moeten de kleuren van het doek afspatten. Als kind heeft ze een paar jaar in Australië gewoond en ze denkt dat daar haar voorkeur voor heldere kleuren, licht en structuur vandaan komt.

Bij het beeldhouwen zet ze haar verstand op nul en gaat gewoon lekker. In elke steen zit iets maar wat? Ze wil in de toekomst in alle opzichten meer ruimte maken om zich nog verder te kunnen ontwikkelen.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):