HOOG BEZOEK OVER SCHIETOEFENTERREINEN
Woensdag komt staatssecretaris van Hoof van Defensie naar Zijpe op uitnodiging van het gemeentebestuur. Hij wordt ’s middags verwacht in De Vijverhut in Callantsoog.
In eerste instantie zou de staatssecretaris worden opgewacht door het college van b. en w. van Zijpe en van Den Helder, raadsleden en verschillende vertegenwoordigers van organisaties voor toerisme en recreatie en milieu. Hij heeft Zijpe echter laten weten alleen met het gemeentebestuur om tafel te willen.
Van Hoof zal aan de tand worden gevoeld over zijn weigering mee te werken aan verplaatsing of samenvoeging van de drie schietterreinen in de Zijpe. Burgemeester Van Apeldoorn zegt de hoop niet te hebben opgegeven dat de bijeenkomst van woensdag de staatssecretaris tot andere gedachten zal brengen.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal