Hollandia T in extremis onderuit
BLOKKER – Hollandia T was bepaald niet gelukkig, zondagmiddag in Blokker tegen thuisclub De Blokkers.
De Tuitjenhorners waren zeker in de eerste helft gelijkwaardig aan de thuisploeg, maar zagen een glaszuiver doelpunt van Jordy Hoorn afgekeurd wegens buitenspel.
Aan de andere kant gaf de arbiter van dienst wel zijn fiat aan een treffer van De Blokkers, terwijl er wel degelijk sprake was van buitenspel, 1-0.
Hollandoa T gaf zich niet gewonnen, speelde fel en geconcentreerd en zagen die instelling een kwartier voor tijd beloond. Koen Hollenberg zorgde voor de verdiende gelijkmaker, 1-1.
Vijf minuten later was de scheids het gezanik en gezeur van de Blokkers-bak helemaal zat en besloot tot een afkoelingsperiode. Na tien minuten werd het duel hervat.
Blokkers bleek die pauze beter te zijn doorgekomen dan Hollandia T. Twee minuten voor tijd viel de beslissing, 2-1.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal