Hoep moet weer open

De Winkeliersvereniging Schagen wil de spoorwegovergang aan de Hoep weer open hebben voor autoverkeer. Dat schrijft Hans Blaauw, voorzitter van de WVS, in een brief aan de gemeente Schagen.

Volgens de WVS haalden veel bezoekers nog boodschappen als ze de stad via de Gedempte Gracht en de Nieuwe Laagzijde verlieten. Dit is helemaal komen te vervallen waardoor veel ondernemers hun omzet fors hebben zien dalen.

Ook de komende afsluiting van de Frans Halsstraat baart de WVS zorgen. ‘De bereikbaarheid van Schagen wordt dan opnieuw aangetast’, schrijft de WVS. Volgens de winkeliers doen nu al veel klanten van buiten Schagen hun boodschappen in Anna Paulowna of Nieuwe Niedorp.

De WVS vraagt de gemeente om de spoorwegovergang in een richting open te stellen zodat automobilisten via deze weg de stad kunnen verlaten.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):