Het is allemaal flauwekul

Toneelvereniging Barsingerhorn heeft zaterdag- en zondagavond in café De Fortuin op een heel leuke manier het stuk `Het is allemaal flauwekul` gespeeld, dat is geschreven en geregisseerd door Max Kaptijn.

Het stuk speelt zich af onder het Centraal Station in Amsterdam waar Eppo, een oud profwielrenner, een fietsenstalling annex een loket gevonden voorwerpen heeft. Tante Annie, de moeder van Eppo is  dementerend en hard horend.

Zij beheert het loket. Haar vriendje Dreetje, waarmee zij samen in de roerende zaken business zit, weet wel adresjes om de gevonden voorwerpen te verkopen. Dat Max Kaptijn een Amsterdammer is, komt duidelijk in het stuk naar voren dat vol Amsterdamse humor zit en leuke liedjes. Het publiek, dat zondagavond eerst in De Fortuin had gedineerd, genoot hoorbaar van het stuk. `Het is allemaal flauwekul` is nog te zien op 11, 12 en 18 april en kaarten zijn verkrijgbaar bij De Fortuin.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):