Henk Bakker in ‘Met de deur Open’
SCHAGEN – In het programma ‘Met de deur Open’ is zondag 10 november van 10.00 – 12.00 uur Henk Bakker uit Schagen te gast.
Henk is muzikant van huis uit en deed de opleiding popdocent aan het conservatorium in Rotterdam. In 1998 zette hij zijn eerste stappen richting de smartlap.
Hij richtte het Eerste Schoorls Gemengd Mannenkoor op en daarbij is het niet gebleven want inmiddels heeft hij verschillende koren.
Daarnaast is hij de man achter de zomerse, gratis concerten in de Muziektuin in Schagen die inmiddels beroemd zijn in de hele omgeving.
Presentator Kitty Mertz praat met Henk Bakker over zijn leven, werk en de muziek. De muziek die tijdens het programma is te horen is de keuze van Henk Bakker en de techniek is in handen van Peter Pronk.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal