Hella en Freek de Jonge bij Plukker
SCHAGEN – Auteur Hella de Jonge kwam zaterdagmiddag met echtgenoot Freek naar het Cultuurcafé van boekhandel Plukker in Schagen.
Hella de Jonge schreef `Verlies niet de moed` en maakte de gelijknamige documentaire over haar aangrijpende Joodse familieverhaal. Via gesprekken met haar vader, tekstschrijver en acteur Eli Asser, kwam Hella de jonge achter de waarheid van een pijnlijk verleden dat nog steeds doorspeelt in hun leven.
Er werd een stuk van de documentaire vertoond en echtgenoot Freek ging met haar in gesprek. Hella vertelde hoe de documentaire tot stand kwam en Freek zong een paar liedjes waarbij hij zichzelf op gitaar begeleidde.
Het was een bijzonder mooie middag waarvan heel veel mensen onder de indruk waren. Hella las stukjes uit verschillende boeken voor en aan het eind van de middag signeerde zij haar boeken.
(Foto’s: Kitty Mertz)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal