Hek om kermis, parkeren op Menis- en Zuiderweg
SCHAGEN – Om het kermisterrein aan de Julianalaan in Schagen komt een hek dat ‘s nachts wordt afgesloten.
De kermis komt, als de coronamaatregelen het toelaten, voor één jaar op het parkeerterrein aan de Julianalaan in Schagen. Het college heeft daarvoor gekozen omdat op de Markt vanwege de grotere terrassen geen ruimte is voor het evenement.
Volgens wethouder Hans Heddes gaat het om een reguliere kermis. Wel komen er minder attracties dan in andere jaren. De opbouw van de kermis start op 15 juni. De kermis zelf is van 18 tot 28 juni. De attracties zijn dan geopend van 14.00 tot 22.00 uur.
Er vindt nog overleg plaats met het Regius College om de overlast voor leerlingen, die in die periode toetsen en examens hebben, te voorkomen.
Het centrum van de stad zal het tijdens de kermis moeten doen met flink minder parkeerplaatsen. Bezoekers van de stad worden voor parkeren doorgestuurd naar parkeerterreinen bij de Spartahal en de Menisweg.
Wethouder Heddes roept bezoekers van de stad op om vooral op de fiets te komen.
(Foto: Google Streetview)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal