Harenkarspel wijst agenda af
Na Schagen heeft dinsdagavond ook de gemeente Harenkarspel de `Agenda voor de Toekomst` afgewezen.
Aan de Agenda voor de Toekomst is door 9 gemeenten in de kop van Noord-Holland gewerkt. Het geeft een beeld over de toekomstige ontwikkeling van de regio.
In eerste instantie waren alleen de VVD en de PvdA resoluut tegen de notitie. Volgens die fracties heeft de notitie voor Harenkarspel geen enkele meerwaarde. Ook het CDA en Algemeen Belang waren kritisch over de visie. `We komen er bekaaid vanaf`, zei mevrouw Van der Giesen van het CDA.
Volgens mevrouw Van der Geest van Algemeen Belang waren veel punten die Harenkarspel in de visie wilde hebben niet terug te vinden, zoals de bereikbaarheid van de kust en beter openbaar vervoer. De `Agenda voor de Toekomst` werd uiteindelijk unaniem afgewezen.
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal