Hans en Anita Grevink in ‘Met de deur Open’

SCHAGEN – In het programma ‘Met de deur Open’ zijn op zondag 8 augustus van 10.00 – 12.00 uur Hans en Anita Grevink van Natuurlijk AST (Africa Slate and Tiles) te gast.

Op 1 mei afgelopen jaar brandde hun bedrijf in Broek op Langedijk af en afgelopen 1 augustus is hun bedrijf op de Witte Paal in Schagen geopend.

Zij verkopen robuuste eiken meubelen, natuursteen voor binnen en buiten en veel woonaccessoires. Hun focus ligt op duurzaamheid en daarom verkopen zij producten die lang meegaan. De producten komen uit diverse werelddelen zoals Afrika, Azië en Indonesië, maar ook uit Europa. 

Presentator Kitty Mertz praat met Hans en Anita over hun leven, werk en de brand. De muziek die tijdens het programma is te horen is de keuze van Hans en Anita Grevink en de techniek is in handen van Eric Bijman.

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Kitty Mertz is al vele jaren vaste kracht op de redactie van Noordkop Centraal. Ook is Kitty een van de presentatoren van de radioprogramma's Krieken en Met de deur Open. En Kitty presenteert de TV programma's Straatpraat en De Bank. Iets delen met Kitty? Stuur het naar kitty.mertz@noordkopcentraal.nl



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):