Half miljoen euro naar wegen in Tuitjenhorn
TUITJENHORN – De gemeente Schagen is bezig met de herinrichting van de wegen in Tuitjenhorn om de verkeersveiligheid te verbeteren. Om fase 2 te realiseren heeft de gemeente een subsidieaanvraag gedaan bij de provincie.
Deze aanvraag is goedgekeurd. Zo kan de gemeente het project financieren met behulp van ruim een half miljoen euro aan subsidie.
De werkzaamheden voor de herinrichting van de Koorndijk en de Delftweg in Tuitjenhorn zijn inmiddels een tijdje aan de gang. Fase 2 betekent dat het tweede deel van de Koorndijk en het weggedeelte in Kalverdijk worden aangepakt.
Wethouder Heddes zegt: “Het doet mij deugd dat de provincie ons ondersteunt bij deze grote projecten. Ik zie het ook als een compliment aan de gemeente, dat we op de goede weg zijn om dorpen leefbaarder en verkeersveiliger te maken. En natuurlijk een mijlpaal dat we binnenkort een eerste stap gaan zetten met de doorfietsroute.”
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal
Nu de voet- en fietspaden ook eens vernieuwen…?