Gouden jubileum voor Pasar Malam
DEN HELDER – De Pasar Malam van de Vereniging Tropenvrienden Den Helder is van zaterdag 8 tot en met maandag 10 juni goed bezocht.
Dit keer werd stilgestaan bij het 50-jarig jubileum van de Pasar Malam, ofwel avondmarkt. Den Helder heeft de oudste regionale markt.
Wat begon als een ontmoetingsplaats voor belangstellenden van de Gordel van Smaragd is uitgegroeid tot een flink evenement, tegenwoordig in de Mastenhal op Willemsoord in Den Helder.
Restaurants, standhouders en diverse artiesten vermaakten het publiek. Wieteke van Dort, ofwel Tante Lien, kwam ondanks haar hoge leeftijd ook naar de jubilerende Pasar in de Marinestad.
Nieuw dit jaar was het speciale kinderprogramma onder leiding van Made van Aniadi Art. De kinderen konden zich ‘s middags verkleden als Balinese prins of prinses en ze studeerden een dans in welke ze op het Balinese podium mochten uitvoeren.
De voorzitter van de Stichting Evenementen Tropenvrienden, Rick Simons, was spinnend tevreden. ‘Enkele duizenden mensen hebben onze jubilerende Pasar bezocht. Een woord van dank aan de vele vrijwilligers die zich hebben ingezet is op zijn plaats.’
(Foto’s: Gerda en Kees Takken)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal