Glazen Huis goed voor € 9.223,-
SCHAGEN – Het Glazen Huis van het Regius College en Schagen FM heeft € 9.223,- opgebracht. Dat is ruim € 1.000,- meer dan vorig jaar.
De leerkrachten Rik, Joost en Michiel werden dinsdag opgesloten in het Glazen Huis in de aula van het Regius College aan de Oranjelaan.
Samen met de DJ’s Danny Gouda, Peter Hermsen en Ed van Oerle van Schagen FM maakten ze 48 uur live radio.
Met verzoekplaten, een grote kerstmarkt en tal van andere acties werd het bedrag bij elkaar gehaald. Tijdens de kerstmarkt waren er ook tal van optredens van lokale bands en artiesten.
Directeur Anne Hoekstra haalde Rik, Joost en Michiel donderdag iets na 12.00 uur uit het huis. Dat was ook het moment dat de opbrengst bekend werd gemaakt.
(Foto’s: Ed van Oerle)
- Tip ons met foto's, filmpjes en verhalen via redactie@noordkopcentraal.nl
- Volg ons ook via Facebook, Threads, Instagram of TikTok. Word abonnee van ons Youtube-kanaal
- Volg het laatste nieuws altijd via noordkopcentraal.nl
- Luister via FM of online naar onze radiozender
- Kijk via Ziggo, KPN of online naar ons TV kanaal