GGD onderzoekt gemoed inwoners in coronacrisis

REGIO – GGD Hollands Noorden heeft een peiling gehouden onder de bevolking om inzicht te krijgen welke invloed corona heeft op het dagelijks leven van inwoners van zeventien gemeenten in Noord-Holland Noord. 

Hoe beleven deze inwoners de coronacrisis? Wat doen de getroffen maatregelen met hen? En waarover maken ze zich zorgen?

De GGD wilde ook weten of inwoners minder bewegen, minder gezond eten, meer alcohol of drugs gebruiken en of ze goed slapen. En of ze veel stress ondervinden en depressieve klachten hebben.  

De uitkomsten van de eerste peiling worden gebundeld en zullen later inzichtelijk worden gemaakt. Binnenkort gaat op [url|http://www.ggdhollandsnoorden.nl|www.ggdhollandsnoorden.nl|ext] een tweede meting van start. 

Wil je niets missen uit Schagen en de regio?
Avatar foto
Je leest een bericht uit het rijke archief van Noordkop Centraal



Geef hier jouw reactie (check eerst onze huisregels):